KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Färgetsning 12634433
nr 1263 4433
Färgetsning
Peter Wever. Signerad, numrerad 74/150. Motivet: 30x49 cm
Utrop:
800 kr
Såld:
200 kr
måndag 1 juli 2019
kl 20:23:36
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)